Jdi na obsah Jdi na menu
 


Srazy borderek

Kdy

 KONEČNÉ datum konání je 2.8.2008 (sobota)

Kde

Po zvážení a také po domluvě pronájmu by se měl sraz konat na cvičišti v Ostravě Svinov nebo na ZKO Slezská Ostrava.

Pro koho

 pro všechny borderky i pejsky jiných plemen a jejich páníčky, kteří by měli o sraz zájem. Není důležité odkud jste, ale že se srazu zúčastníte! Pokud nemáte borderku, nevadí!

Program

Po tom, co se sejdeme na určitém místě se samozřejmě seznámíme a popovídáme si o průběhu srazu. Poté by měli proběhnout připravené soutěže pro pejsky s páníčkama, mezi které patří závod v běhu za páníčkem, zajímavé kousky a triky (v této disciplíně můžete použít například cviky z tance se psem apod.) a disciplína nejposlušnější pejsek srazu. Po průběhu soutěží bude samořejmě vyhodnocení, ve kterém dostanou první tři místa z každé soutěže diplomek a menší pamlsek pro pejska. Po vyhodnocení a odpočinutí pejsků by následovala procházka (spíše objevování krajiny kolem cvičiště xD) a případné občerstvení (jídlo s sebou). Poté bychom si s pejsky pěkně odpočinuli případně pohráli vyměnili bychom si mezi sebou zkušenosti s výcvikem pejsků apod. Potom by každý účastník vyplnil dotazník, ve kterém nám sdělí něco o sobě a o svém pejskovi (to proto, abychom mohli případné informace o účastnících publikovat na stránkách a také kontaktovat všechny účastníky o dalším srazu apod.). Ke konci srazu bychom se ještě maličko prošli a odpočinuli si a na konci srazu by následovala menší diskuze o příštím srazu (kdy, kde, program apod.) Na úplném konci srazu dostane ještě každý účastník poděkování a potvrzení účasti na srazu a také menší odměnu pro pejska.

Vstupné

Na sraz se bude vybírat vstupné - spíše příspěvek, který bude v rozmezí 60 - 100Kč na pejska, podle počtu účastníků. Z tohoto příspěvku se bude hradit pronájem areálu, diplomky a případné pamlsky pro pejsky. Řeším i vypůjčení překážek na agility, což by se z tohoto příspěvku hradilo samozřejmě taky.

Co s sebou

S sebou si určitě vezměte nějakou svačinku pro vás, láhev s vodou a misku na vodu pro pejska, případně granule či jinou potravu. V areálu doufám bude i pitná voda - tyto informace zájemcům samozřejmě ještě sdělím pomocí mailu. Nezapomeňte samozřejmě ani obojek (postroj) a vodítko. Pokud možno nějaké delší vodítko, pokud bude potřeba pejsky např. uvázav apod. Pokud se váš pejsek s každým nesnese, nezapomeňte náhubek a kratší vodítko! Můžete si s sebou vzít také nějaký kolík apod. k uvázání pejska. Nezapomeňte také na menší odměnu pro pejska při soutěžích či oblíbenou hračku!

Jinak samozřejmě dobrou náladu a hlavně PEJSKA :)

Přihlášky

Pokud by jste se tedy sazu chtěli zúčastnit a máte volno na termín srazu, budu jedině ráda.Závazné přihlášky na sraz mi prosím pište na mail srazů srazy.boc@email.cz, kde uveďte vaše jméno, příjmení, jméno pejska a plemeno. Obratem vám potvrdím vaši zpracovanou přihlášku.

Poznámka

Tento sraz je první a zkušební, který pořádáme, byla bych ráda, kdyby se zúčastnilo co nejvíce páníčků s borderkami, ale pokud by jste na sraz chtěli a borderku nemáte, můžete vzít i pejska jiného plemene.

Pokud chcete vědět další informace, pište na mail srazy.boc@email.cz